Ugodni Krediti - LUMEN finančna hiša d.o.o.

LUMEN Finančna hiša d.o.o.

  Najkrajša pot do ugodnega kredita

  Spoznajte naš strokovni team

Za več informacij nas lahko kontaktirate na številki:

030/601-611

PREDSTAVITEV IN REFERENCE

Predstavitev podjetja
Predstavitev strokovnega teama
Kje nas najdete

Zaposlitev

ZAPOSLITEV

Direktor/ica poslovalnice:

Kot del naše organizacije, ki beleži veliko rast, boste pomagali prispevati k modernizaciji organizacije ter uveljavitvi naprednega prodajnega pristopa pri prodaji finačnih produktov bank in zavarovalnic.

Vaše zadolžitve bodo pomembnejše prodajne naloge, med njimi:

  • uvajanje novih prodajnih in produktnih strategij na podoročju osebnega bančništva in svetovanja pri naložbah,
  • skrb za dobre odnose s strankami,
  • priprava prodajnih planov,
  • koordinacija, vzpostavljanje nadzora nad prodajnimi aktivnostmi,
  • pomoč in sodelovanje pri iskanju rešitev za kupce,
  • poročanje rezultatov podjetju.

Neobvezno vendar zaželjeno:

  • licenca za prodajo zavarovanj in skladov (možnost opravljanja v podjetju po podpisu pogodbe)

Od vas pričakujemo izkušnje na podobnih delovnih mestih in zlasti veselje do dela z ljudmi.

Zraven tega od vas pričakujemo še:

  • VI, VII stopnja izobrazbe
  • 3 leta podobnih delovnih izkušenj
  • aktivno znanje nemškega in angleškega jezika
  • Obvladovanje MS Office
  • poznavanje prodajnih pristopov
  • nekaznovanje
  • urejenost
  • vztrajnost

Ponujamo vam stabilno, dolgoročno sodelovanje v hitro rastočem podjetju, usmerjenem k ljudem, variabilni osebni dohodek brez omejitev, izobraževanje na sedežu podjetja v Mariboru in varnost v močnem podjetju z natančno izdelano vizijo. Sodelovanje v našem podjetju bo potekalo preko vašega s.p.-ja oziroma d.o.o.-ja. Samoorganiziranost je lahko registrirana po sklenitvi pogodbe.

Regionalni direktor za naložbe

Kot del naše organizacije, boste odgovorni za prodajo investicijskih naložb zavarovalnice Grawe. Od vas zlasti pričakujemo izjemne organizacijske sposobnosti in sposobnost izgradnje prodajnega tima. Nudimo vam možnost izjemnega zaslužka in ustvarjanje poklicne kariere.

  • uvajanje novih prodajnih in produktnih strategij na podoročju svetovanja pri naložbah,

  • V, VI ali VII stopnja izobrazbe
  • obvladovanje MS Office
  • urejenost

Mobilni bančni svetovalec

Na Slovenski trg v sodelovanju z bankami in zavarovalnicami uvajamo novo storitev, ki je drugod po Evropi že precej znana in renomirana (Personel Banking) osebno bančništvo.

Iščemo dinamične,disciplinirane in komunikativne ljudi z veliko željo po uspehu in lastnim kreiranjem delovnega časa in dohodkov. Čaka vas prijetno in vzpodbudno delovno okolje, veliko donosnega in uporabnega znanja in seveda priložnost za odličen zaslužek v svetu financ.

Vaše naloge:

Odgovorni boste za izvajanje prodaje finančnih produktov bank in zavarovalnic, iskanje in pridobivanje kupcev, sprejemanje in reševanje reklamacij, kontaktiranje z novimi in obstoječimi strankami in za obveščanje strank z novostmi.

Pričakujemo in nudimo:

Ponujamo vam možnost izredne poklicne kariere,izobraževanje, stimulativni zaslužek in strokovno uvajanje v naš posel. Pri nas boste deležni podpore iz strani podjetja, kakor tudi podpore iz strani sodelavcev.

Kaj od vas pričakujemo:

  • Najmanj V stopnjo izobrazbe,
  • lasten prevoz,
  • osnovno znanje računalništva,
  • dostop do interneta z lastnim računalnikom,
  • urejenost,
  • nekaznovanje,
  • izkušnje v prodaji,
  • samoiniciativnost,
  • vztrajnost,
  • odlične organizacijske in prodajne sposobnosti in veselje do dela z ljudmi.

LUMEN finančna hiša d.o.o. - Vse pravice pridržane.
Pravno sporočilo